? طراحی سیستم های آتش نشانی ( اعلام و اطفاء حریق) - شرکت مهندسی و ایمنی ساتل صنعت پویا

طراحی سیستم های آتش نشانی ( اعلام و اطفاء حریق) یکی از حساس ترین و با اهمیت ترین بخش های طراحی یک ساختمان یا یک مجموعه صنعتی می باشد. به این دلیل که در صورت طراحی غلط علاوه بر امکان به خطر افتادن جان انسان ها، ضررهای مالی فراوانی را به همراه خواهد داشت و برای برخی از ساختمان ها و یا کارخانجات در زمان اخذ پایان کار ساختمان و مجوز از سازمان آتش نشانی ، کارفرمایان محترم با مشکلات فراوانی روبرو خواهند شد که این نیز موجب خسارت های مالی فراوانی می گردد.

جهت ارائه خدمات مطلوب تر و کاملتر به مشتریان خود، شرکت ساتل صنعت به اجرای کامل سیستم های اعلام و اطفاء حریق در ساختمانها و صنایع مختلف می پردازد.

این شرکت با تسلط بر قوانین و ضوابط بین المللی (BS_EN54 ، NFPA) همچنین قوانین مربوط به مبحث 3 مقررات ملی ساختمان (حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق) و نیز قوانین جاری در سازمان آتش نشانی تهران و در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان باتجربه در این زمینه ، به طراحی انواع سیستم های اعلام و اطفاء حریق بر اساس ضوابط سازمان آتش نشانی می پردازد که موجب رضایتمندی مشتریان ما گردیده است.

همچنین طراحی بهینه سیستم اطفاء حریق با استفاده از نرم افزار های هیدرولیکی و تخصصی مانند AUTOSPRINK  یا PIPE NET که باعث کاهش هزینه های فراوانی در مصرف لوله و اتصالات و دیگر تجهیزات اطفاء حریق می گردد ، توسط کارشناسان این شرکت انجام میپذیرد.

بنابراین اگر به دنبال مشاوری هستید که علاوه بر آگاهی کامل از قوانین روز آتش نشانی توانایی و سوابق خوبی در اجرای سیستم های اعلام و اطفای حریق را داشته باشید پیشنهاد ما همکاری با شرکت ساتل صنعت است.

   
error: Content is protected !!